« Geri
Ana Sayfa » İş & Sektörel » Office Setleri » Verimlilik Setleri » Microsoft Office 2013
  •  

Microsoft Office 2013

Yeni Microsoft Office 2013 buluta taşınıyor

Sürümü15.0.4551.1011
İndirilmeAylık: 1015    Toplam: 2511
Üretici www.microsoft.com
Lisans
Deneme Sürümü
İşletim SistemiWindows 7/8
Eklenme Tarihi20.07.2012
Güncellenme07.01.2014
Boyutu3 GB
Dil

Microsoft Office 2013 Tanıtımı

   

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Office 2013'ü resmen tanıttı ve bir önizleme sürümünü indirmeye sundu. Peki yeni Office paketi, önceki sürümlerden yükseltmeye değecek kadar önemli yenilikler içeriyor mu? Bizce evet! İşte Office 2013'e geçmenizi sağlayabilecek 5 neden:

Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü

Office 2013, Office 2010'un eskimeye başlayan arayüzünü yeni renklerle canlandırıyor ve daha göz dostu bir hale getiriyor. Tabi ki arayüzdeki yenilikler bununla kısıtlı değil. Örneğin gözden geçirilen Dosya sekmesi, yeni bir belge oluştururken size mevcut şablonları gösteriyor.

PDF dosyalarını düzenleyebilme

PDF belgelerine bakmak hoş olabilir, ancak iş onlardan bir metin bölümü kopyalamaya veya düzenlemeye gelince biraz karışıyor. Ancak Word, artık PDF dosyalarını açıyor ve size tam bir düzenleme işlevi sunuyor. Sadece bu özellik bile bizce yeni Office'e geçmek için yeterli bir neden olabilir.

Otomatik yer imi oluşturma

Bu özellik sayesinde bir Word belgesini kaydettiğinizde en Son kaldığınız yere otomatik olarak gidebiliyorsunuz. Böylece uzun Word belgelerinde imleci bıraktığınız yeri aramanıza gerek kalmıyor.

Office içi görsel arama

PowerPoint gibi Office belgelerinde belge içine görsel arayıp eklemek, şimdiye dek pek kolay bir iş değildi. Ancak bu durum, Office 2013 ile değişiyor. Artık Office içerisinden Bing'i kullanarak uygun görseli bulmanız ve bulduğunuz resmi herhangi bir Office belgesine eklemeniz mümkün.

Excel'in QuickAnalysis aracı

Bir Excel uzmanı değilseniz, verileri analiz edip sunmak konusunda biraz kafa patlatmanız gerekebilir. Ancak bu artık sorun değil - Excel'in yeni QuickAnalysis aracı ile veriyi seçmeniz yeterli. Excel, verilerinizi en iyi biçimde nasıl biçimlendirebileceğiniz, analiz edebileceğiniz ve sunabileceğinizi size söyleyecektir.

Program Hakkında Yapılan Son Yorumlar

                              Haber Bülteni | İletişim | Siteniz İçin | Yardım | Programını Ekle                                         Copyright ©2010 Program indir